MENU

O MNĚ

Jmenuji se Veronika a ráda dělám věci, které mají smysl. Jednou z nich je i masáž. Sama dobře vím jak báječný je to pocit, když se po náročném pracovním dni člověku dostane příjemného uvolnění zad, šíje či chodidel.

Na základě těchto povznášející prožitků, které přeji každému člověku, jsem se rozhodla v roce 2005 absolvovat kurz sportovní a rekondiční masáže. Vždy jsem věděla, že moje masáže budou založené na individuálním přístupu k masírované osobě a na správném naladění, které mi umožní s ním pracovat na všech úrovních - fyzicky, energeticky i mentálně.

Při mých cestách po Thajsku a Indii jsem měla možnost si jako zákazník vyzkoušet různé druhy masáží. Ájurvédská byla přesně tou, kterou jsem hledala, a se kterou souzním. Proto jsem v roce 2016 v masérské škole Edu Spa Colleague v Praze absolvovala kurz ájurvédské masáže a od té doby se ji intenzivně věnuji.

Druhou velice zajímavou masáží, kterou nabízím, je čínská masáž Tuina. Ta mě oslovila pro svoji jednoduchost a účinnost. Této technice jsem se učila osm měsíců ve škole tradiční čínské medicíny - TCM INSTITUTu v Praze a od té doby ji dále předávám klientům, kteří potřebují uvolnění hlubokých svalových struktur.

Masáže Harmonie
oddělovač
Kulturní dům Josefa Suka

Havlíčkova 514, Sedlčany

Veronika Kotyková
kotykova.veronika@seznam.cz
+420 775 230 310
Všechna práva vyhrazena ©2020 Masáže-Harmonie.cz, tvorba stránek: InGenius